Globo 41566-32S Mennyezeti lámpa, matt fekete műanyag, fehér műanyag, felfelé is világít "háttérvilágítás", ø: 400mm, M: 40mm, tartozék: LED 32W 230V, 3250lm forrás, 1300lm kimenet, 4000K
Cikkszám:
41566-32S
Rendelhető
Kedvezményeket keres?
Raktárkészletek
Gyártói készlet
14 db
Adatok
EAN kód:
Magasság (cm):
Gyártó:
GLOBO
Vélemények
Legyen Ön az első, aki véleményt ír!