Globo 41566-20S Mennyezeti lámpa matt fekete műanyag, fehér műanyag, felfelé is világít "háttérvilágítás", ø: 300mm, M: 35mm, tartozék: LED 20W 230V, 1700lm forrás, 1000lm kimenet, 4000K
Cikkszám:
41566-20S
Rendelhető
Kedvezményeket keres?
Raktárkészletek
Gyártói készlet
18 db
Adatok
EAN kód:
Magasság (cm):
Gyártó:
GLOBO
Vélemények
Legyen Ön az első, aki véleményt ír!