Globo 41566-15S Mennyezeti lámpa, matt fekete műanyag, fehér műanyag, felfelé is világít "háttérvilágítás", ø: 230mm, M: 35.5mm, tartozék: LED 15W 230V, 1300lm forrás, 650lm kimenet, 4000K
Cikkszám:
41566-15S
Rendelhető
Kedvezményeket keres?
Raktárkészletek
Gyártói készlet
16 db
Adatok
EAN kód:
Magasság (cm):
Gyártó:
GLOBO
Vélemények
Legyen Ön az első, aki véleményt ír!