ELMARK 955POSEIDON12 POSEIDON LED króm/fehér fürdőszoba tükörvilágító lámpa 12W 4000K 960lm IP44
Cikkszám:
SPC-ELMARK-955POSEIDON12
Főbb jellemzők
  • Lámpatípus: fürdőszobai tükörvilágító LED lámpa
  • Kialakítás: hosszúkás, modern forma
  • Anyag: fém és akril
  • Beépített LED: igen
  • Teljesítmény: 12 W
  • Fényáram: kb. 960 lm
  • Színhőmérséklet: 4000 K (természetes fehér)
  • Üzemi feszültség: 230 V
  • Méretek (Szé x Mély x Ma): 420 × 60 × 40 mm
  • Védettség: IP44 – fürdőszobai használatra alkalmas
  • Energiahatékonyság: magas A++ szint
  • Átlagos élettartam: hosszú, kb. 30 000 óra működés
Miért jó választás?
  • Beépített LED világítás, amely azonnal teljes fényt ad
  • IP44 védettség a fürdőszobai környezethez igazítva
  • Természetes fehér fény (4000 K) ideális mindennapi használathoz
  • Karcsú, modern kialakítás, amely esztétikusan emeli a fürdőszoba hangulatát
Raktáron
Kezdete: 2025.12.18   A készlet erejéig
Kedvezményeket keres?
Raktárkészletek
Saját raktár
2 db
Adatok
Alapszín:
Króm
Kiegészítő szín:
Fehér
Domináns anyag:
Fém
Másodlagos anyag:
Akril
Foglalat típusa:
LED
Teljesítmény(W):
12
Fényáram (Lumen):
960
Színhőmérséklet (Kelvin):
4000
Beépített LED:
Igen
Fényerőszabályzás:
Nem
Színhőmérséklet szabályzás:
Nem
Fényforr. tart.:
Igen
Műk. feszültség:
230V
Magasság (mm):
40
Szélesség (mm):
420
IP Védelem:
IP44
Garancia (év):
3
Saját kapcsoló:
Átlagos élettartam (óra):
30000
Energiahatékonyság:
A++
Gyártó:
ELMARK
Vélemények
Legyen Ön az első, aki véleményt ír!